100% uspeh na regijskem GŠTD

V soboto, 12. oktobra, je v Tacnu potekalo regijsko mladinsko tekmovanje v gasilsko-športnih disciplinah. Preko občinskega nivoja sta si pravico nastopa priborili ekipi pionirk in mladincev, ki sta tudi tokrat nastopili odlično.

Pionirke so znova dokazale izjemno pripravljenost, saj so na štafeti znova ugnale vse ekipe, tudi fantovske, skupno kar 42 ekip. Tudi na vaji z vedrovko so bile izjemno hitre, kar je kljub kazenskim točkam na štafeti pomenilo zlato medaljo. Še bolj gladko zmago pa so slavili mladinci, ki so najbližje zasledovalce premagali za kar 29,79 točke.

S tem rezultatom sta se obe ekipi uvrstili na državno tekmovanje, ki bo potekalo prihodnje leto.

Tekmovanje je na atletskem stadionu policijske akademije v Tacnu izpeljalo naše društvo, pri čemer je v petek na pripravah sodelovalo 13 članov, v soboto pa je bilo za nemoteno izvedbo tekmovanja prisotnih 33 članov.

Rezultati: Mladinsko regijsko tekmovanje v gasilsko-športnih disciplinah